



Овочерізка ел. Robot Coupe CL50 (220) б/у
33 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Robot Coupe CL50 (220)
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Овочерізка ел. Robot Coupe CL50 (220) б/у
Овочерізка для сирих і відварних овочів, робочий відсік і кришка металеві.знімна кришка з 2 лійками:1 велика воронка й 1 кругла воронка, з диском-збірником, 1 швидкість 375 об./хв, 220 В
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 18 кг |
| Довжина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 375 об/хв |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Robot Coupe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картон



