Тістоміс Hurakan HKN-7.5HN (220В)
Тістоміс спіральний із непідіймальним механізмом і незнімною дежою для крутого тіста Hurakan HKN-7.5HN
Професійний спіральний тістоміс Hurakan HKN-7.5HN призначений для замішування крутого тіста з малим вмістом води. Він потрібен, якщо ви плануєте робити хліб, випічку, локшину, чебуреки, вареники, дріжджове тісто, печиво, ковбасний фарш та багато іншого. Тістоміс оснащений фіксованою діжкою на 7.5 л.
- Об'єм діжі: 7.5 л.
- Максимальне завантаження: 4 кг.
- Тип тістомісу: горизонтальний.
- Кількість швидкостей: 1.
- Механізм кріплення чаші: перекидання діжі.
- Матеріал діжі та насадки: нержавіюча сталь.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Час одного замішування: 10-15 хв.
- Швидкість обертання насадки: 40 об/хв.
- Потужність: 0.75 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розміри: 565х440х580 мм, вага 56 кг.
- Розмір пакування: 600х470х600 мм, вага 58 кг.
Тестомос чудово підходить для обладнання малих кондитерських і хлібопекарних підприємств, піцерій,ресторнів, столових і кафе.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 7.5 л |
| Завантаження тесту | 4 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Швидкість обертання насадки | 40 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 565 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 56 кг |
| Розмір паковання | 600х470х600 мм |
| Вага паковання | 58 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 562 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон













