Тестомес Apach ASMX33F 2S (380В)
Тестомес із непідіймальним механізмом і незнімною дежою Apach ASMX33F 2S 3Ф
Професійний двошвидкісний спіральний тістоміс Apach ASMX33F 2S з об'ємом дежі 33 літрів призначені для замішування різного типу тіста. Конструкція тестоміса виготовлена з металу та пофарбована в білий колір. Дежа, кришка, спіраль і тестувальник виготовлені з неіржавкої сталі AiSi 304. Тестомільна машина має непідіймальний робочий механізм і незнімну дежу. Незамінний під час приготування хлібобулочних і кондитерських виробів.
Завдяки сучасній конструкції, оптимальній швидкості обертання змішувального органа та дежі, забезпечується інтенсивний заміс. Тісто, отримане внаслідок замішування, має високу пластичність, прекрасні органолептичні показники, а це так само принципово покращує якість продукції, що випікається.
- Завантаження тіста (разова): 25 кг.
- Об'єм дежі: 33 л.
- Кількість швидкостей: 2.
- Швидкість обертання діжі: 10/20 об/хв.
- Швидкість обертання віночка: 97/180 об/хв.
- Робочий механізм: непідіймальний.
- Дежа: незнімна.
- Матеріал дежі, спіралі та захисної решітки: неіржавка сталь.
- Потужність: 1 кВт/1.5 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Розмір: 450х740х730 мм, вага 70 кг.
- Розмір в упаковці: 510х800х810 мм, вага 75 кг.
F — непідіймальний робочий механізм, незнімна дежа.
R — підіймальний робочий механізм, знімна дежа.
Застосовується в піцеріях, мінікарнях і пекарнях середньої потужності. Спеціальна форма спіралі дає змогу отримати залучене тісто за кілька хвилин.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 33 л |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 70 кг |
| Розміри в упаковці | 510х800х810 мм |
| Вага в упаковці | 75 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 62 418 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європлетіння












