Слайсер Hurakan HKN-HM220
Слайсер Hurakan HKN-HM220
Професійний слайсер Hurakan HKN-220 призначений для рівного нарізки ковбасних виробів, сиру, хліба та інших продуктів гастрономії. Hurakan HKN-HM220 здійснює нарізку заданої товщини в діапазоні від до 15 мм, має дисковий ніж із захистом. Слайсер забезпечений вбудованим затачивающим пристроєм. Ця модель має компактні розміри, але при цьому і велику здатність різання. Слайсер застосовується в кафе, ресторанах, кулінарії, барах, супермаркетах та інших закладах громадського харчування.
- Матеріал ножа: хромована сталь.
- Матеріал корпусу: алюміній.
- Затачивающее пристрій: є (вбудоване).
- Діаметр ножа: 220 мм.
- Товщина нарізки: від 0.2 до 15 мм.
- Максимальна тривалість робочого циклу: 10 хв.
- Потужність: 0.12 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розмір: 420х380х340 мм.
- Розмір пакування: 470х430х570 мм.
- Вага: 12.8 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Подача продукту | Ручна вертикальна |
| Матеріал | Алюміній |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.8 кг |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Довжина | 420 мм |
| Діаметр ножа | 220 мм |
| Товщина нарізки | 15 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 399 ₴
- Спосіб упаковки: Картон












