Холодильник Samsung RS62R50312C
55 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: RS62R50312C
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Холодильник Samsung RS62R50312 двох дверний з боковою морозильною камерою
Холодильник Samsung RS62R50312 із конструкцією Side-by-Side розроблений з урахуванням потреб зберігання великої кількості продуктів. Його корисний об'єм становить 647 л. Конструкція представлена двома незалежними камерами, доступ до яких здійснюється за допомогою двох дверей. Технологія рівномірного охолодження контролює температурний баланс у камерах для досягнення якісного охолодження та заморожування різних продуктів.
У холодильній камері встановлений фільтр, що дезодорує, який відповідає за усунення неприємних запахів.
Інтелектуальний інверторний компресор автоматично визначає необхідні параметри роботи в залежності від температурного режиму, забезпечуючи оптимальний баланс продуктивності, рівня шуму та енергоспоживання. Серед інших особливостей Samsung RS62R50312C відзначаються звуковий сигнал відкритих дверцят, внутрішня панель управління з дисплеєм , яскраве LED-освітлення.
- Загальний об'єм: 647 л.
- Об'єм холодильної камери: 418 л.
- Об'єм морозильної камери: 229 л.
- Кількість компресорів: 1.
- Тип керування: електронне.
- Тип компресора: інверторний.
- Тип холодильника: Side-by-side.
- Енергоспоживання: 420 кВт.
- Кількість полиць на дверях: 5 шт (холод камера + 5 шт мороз).
- Кількість полиць у холодильній та морозильній камерах: 4+4 шт.
- Кількість ящиків: 2 шт. + 2 шт.
- Клас енергоспоживання: А+.
- Кліматичний клас: SN(від +10 до +32 C), T(від +18 до +43 С) .
- Система розморожування холод та мороз камер: Frost Free.
- Холодоагент: R600a.
- Матеріал полиць: загартоване скло.
- Рівень шуму: 41 дБ.
- Висвітлення внутрішньої камери: LED.
- Особливості: регульовані скляні полиці, шухляди з прозорого пластику, регульовані дверні полиці, сигнал відкритих дверей.
- Напруга 220 В.
- Розмір: 920x720x1780 мм, вага 110 кг.
- Розмір упакування: 980х780х191 мм, вага 117 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Розташування морозильної камери | Бічне (Side-by-Side) |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 647 л |
| Об'єм морозильної камери | 229 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 10 годин |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1780 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Вага | 110 кг |
- Ціна: 55 000 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон











