



Вітрина теплова попкорну КИЙ-В ВТПК-1000
28 134 ₴
- В наявності
- Код: ВТПК-1000
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вітрина теплова для попкорну КИЙ-В ВТПК-1000
Теплова вітрина для поп корну використовується для демонстрації та розігрівання попкорну. Фронтальне скло та яскрава підсвітка дає змогу ефективно показати викладений поп корн. Внутрішня перегородка дає змогу викладати продукти різного типу. Вітрина може бути вбудована в барну стійку.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Кількість перегородок: 1.
- Розташування вітрини: настільне, горизонтальне.
- Підігрів дна: є.
- Внутрішнє висвітлення: галогенова лампа.
- Температурний режим: +35...+85°С.
- Потужність: 1.5 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Розмір: 1000х600х700 мм.
- Вага: 65 кг.
- Розмір упакування: 1070х670х770 мм.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для кінотеатру, Fast-food, Вулична торгівля, Для бару, Для дому |
| Номінальна потужність | 1.5 кВт |
| Функція підігріву попкорну | З підігрівом дна |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна робоча температура | 35 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 134 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



