Дозатор для приготування пончиків КИЙ-В ДП-8
Дозатор для пончиків ― модель ДП, що випускаються для фритюрниць з робочим об'ємом олії 5, 8 та 11 л. Дозатор займає мало місця, його можна підготувати до роботи. Підготовка до роботи дозатора займає приблизно 5 сек. Конструкція ручного дозатора забезпечує легке обертання формування пончика. Вага одного пончика 25 г. Об'єм ємності для тесту 3 л. Дозатор легко знімається для санітарної обробки.
- Об'єм ємності для тесту: 3 л.
- Продуктивність: 80 шт/година.
- Вага одного пончика: 25 г.
- Габаритний розмір: 245х270х450 мм.
- Вага: 2.8 кг.
- Розмір упакування: 315х340х510 мм, вага близько 3.5 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Fast-food |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Описание емкостей | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Об'єм 1 ємкості | 3 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 895 ₴








