

Стіл тепловий (проф 430) 1100х700х850 мм б/у
13 257 ₴
- В наявності
- Код: СТ 110х70х85 б/у
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Стіл тепловий з розсувними дверима і двома полицями із нержавіючої сталі "AISI 430"
Стіл тепловий виготовлений з нержавіючої сталі, оснащений термостатом, однією перфорованою полицею, вентилятором обдування тену. Діапазон регулювання температури +30...+85 С, потужність 3 кВт, напруга живлення 220 В. Тип нагріву динамічний. Двері купе розсувні.
- матеріал стільниці: нержавіюча сталь AISI 430;
- товщина металу стільниці: 0.8 мм;
- стільниця посилена шумопоглинаючим вологостійким ДСП, товщина 16 мм;
- матеріал нижньої полиці: нержавіюча сталь AISI 430 - вона є дном столу;
- матеріал середньої полиці: нержавіюча сталь AISI 430 з перфорацією для кращого проходження теплого повітря;
- матеріал каркаса: труба із нержавіючої сталі 30х30 мм, марка AISI 430, товщина: 1.0 мм;
- пристінний борт: 50 мм (може бути і без борту - при замовленні обговорюється);
- кількість дверей: столи довжиною від 1000 до 1300 мм мають дві двері, а столи довжиною від 1400 мм до 1800 мм мають три двері;
- регульовані по висоті опори ніжок: до 40 мм з ПВХ;
- висота: 850 мм.
Довжина і ширина виробу вибирається під ціною.
Вартість може змінюватись із зміною курсу, прохання вартість уточнювани додатково.
Зв'яжіться з менеджером компанії "Академія Кухні"
+380 (97) 409-81-36; +380 (50) 713-06-58
вони допоможуть підібрати розмір, підкажуть, на що потрібно звернути увагу при замовленні.
Можливе виготовлення теплових столів під розміри замовника та нестандартне виконання.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Тепловий стіл |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Тип двері | Суцільнометалева |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 13 257 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка або дерев'яна обрештування



