Плита індукц настільна KIT-1B
10 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: KIT-1B
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Індукційна плита настільна KIT-1B
Плита індукційна найкращий винахід останніх років для індустрії харчування (для ресторанів, кафе, барів, столових, пекарень і виробництв). Рятову електро плиту містять вранці і на цілий день, а індукційна плита завдяки своєму миттєвому розігріванню завдяки магнітним полям високих частот 20-100 кГц розігріває продукт миттєво, і споживає електроенергію дискретно за потребою, що дає економне споживання електроенергії на підприємстві.
Миттєве розігрівання продукту дає змогу уникнути затримок під час видавання страви в зал і під час роботи на виробництві. Закипання літра води відбувається за 1 хвилину (Порівнювальні характеристики наведені нижче). На пульті керування регулюється робоча температура до 270 °C. Легке очищення скло керамічної поверхні. Цю плиту можна зручно встановити на будь-якому столі або підставці, за бажання плита легко переставляється. Зручна для кухонь з обмеженою площею. Розмір плити може змінюватися за розмірами замовника, може бути виготовлений борт із будь-якої зі сторін, можна додати неіржавку вставку між конфорками для посуду або додати робочу поверхню поруч із конфорками будь-якого розміру.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Основні атрибути | |
| Максимальна робоча температура | 220 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Офіси організацій, Для суден |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид конфорки | індукційна |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга, В | 220, 380 |
- Ціна: 10 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



