Стіл-вітрина "риба на льоду" 2000*1200*850 (проф 304)
від 35 000 ₴
- В наявності
- Код: СВР 2000х1200х850 проф304
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Професійний стіл-вітрина для викладки риби на льоду з нержавіючої сталі (AISI 304)
довжина 2000 мм
ширина 1200 мм
висота 850 мм
- матеріал стільниці столу і фальш дна: нержавіюча сталь (AISI 304);
- товщина металу: 0.8 мм;
- матеріал каркаса: нержавіюча сталь, труба квадратного перетину 40х40 мм;
- глибина стільниці: близько 200 мм;
- регульовані по висоті опори ніжок до 40 мм з ПВХ;
- отвір під злив води: d70 мм.
- жорсткість конструкції надає нижня обв'язка з 4-х сторін висотою від підлоги 110 мм;
- стільниця посилюється рамою і з'єднується з каркасом трубою-вставкою;
- на дні стільниці розташоване орендоване перфоровані фальшдно, що складається з 4-х вставок.
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попередньою прорахунку у менеджера.
Перед запуском у роботу ми скидаємо Вам креслення по вашим розмірам і погоджуємо з Вами.
Зв'яжіться з менеджером компанії "Академія Кухні"
+380 (97) 409-81-36; +380 (50) 713-06-58
вони допоможуть підібрати розмір, підкажуть, на що потрібно звернути увагу при замовленні.
Можливі інші варіанти розмірів виконання столів-вітрин за заявкою замовника і нестандартне виконання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Академія Кухні |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Регульовані ніжки | Так |
| Вид обладнання | Нейтральне обладнання |
| Сфера использования | Торгові магазини, Для професійної кухні, Fast-food, HoReCa, Для ресторану, Для бару, Харчова промисловість |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал каркаса обладнання | Нержавіюча сталь |
| Отвір під сифон | так |
- Ціна: від 35 000 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч пленка или деревянная обрештовка












