Гриль 5 роликів Airhot RG-5
Гриль роликовий AIRHOT RG-5
Гриль роликовий Airhot RG-5 призначений для обсмажування сосисок, ковбасок, сардельок, а також м'ясних та рибних паличок. Кожен ролик нагрівається зсередини своїм теном.
- 5 роликів з нержавіючої сталі завдовжки 440 мм.
- Корпус: нержавіюча сталь.
- Потужність: 0.8 кВт.
- Температурний режим: +50...+300 С.
- Терморегулятор: є.
- Завдяки безперервному обертанню роликів, сосиска прожарюється рівномірно з усіх боків.
- Кожен ролик нагрівається зсередини своїм Теном.
- Особливості: знімний піддон для збору зайвого жиру.
- Габаритний розмір: 560х255х180 мм, вага: 6 кг
- Габаритний розмір в упаковці: 610х300х210 мм, вага в упаковці: 7 кг.
Вартість і наявність уточнюйте у менеджера.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Місткість | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розміри в упаковці, мм | 610х300х210 |
| Вага в упаковці, кг | 7 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 687 ₴
- Спосіб упаковки: Картон











