Слайсер RGV Lusso 275/S
23 845 ₴
- Немає в наявності
- Код: RGV Lusso 275/S
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Слайсер RGV Lusso 275/S
Слайсер. Корпус — полірований алюміній. Ніж — неіржавка сталь. Незнімний механізм для заточування ножа, діаметр ножа 275 мм, товщина нарізування 15 мм, корисна довжина/висота нарізування 230х190 мм
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Вага | 16.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Основні | |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Подача продукту | Ручна похила |
| Виробник | RGV |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Товщина нарізки | 15 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ножа,см | 27.5 |
| Глибина в упаковці | 490 |
| Висота в упаковці | 450 |
| Ширина в упаковці | 550 |
| Вага в упаковці,кг | 16.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 845 ₴
- Спосіб упаковки: Картон



