Конфорка індукційна 1.8 кВт (мал)
7 112 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1.8 кВт (мал)
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Конфорка індукційна 1.8 кВт (мал) з пультом керування
Плита індукційна найкращий винахід останніх років для індустрії живлення ( для ресторанів, кафе, барів, столових, пекарень і виробництв). Рятову електро плиту містять вранці і на цілий день, а індукційна плита завдяки своєму миттєвому розігріванню завдяки магнітним полям високих частот 20-100 кГц розігріває продукт миттєво, і споживає електроенергію дискретно за потребою, що дає економне споживання електроенергії на підприємстві.
Мгонове розігрівання продукту дає змогу уникнути затримок під час видавання страви в зал і під час роботи на виробництві. Закипання літра води відбувається за 1 хвилину (Порівнювальні характеристики наведені нижче). На пульті керування регулюється робоча температура до 270 °C. Легке очищення склокерамічної поверхні. Цю плиту можна зручно встановити на будь-якому столі або підставці, за бажання плита легко переставляється. Зручна для кухонь з обмеженою площею.Розмір плити може змінюватися за розмірами замовника, може бути виготовлений борт із будь-якої зі сторін, можна додати неіржавку вставку між конфорками для посуду або додати робочу поверхню поруч із конфорками будь-якого розміру.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 1.8 кВт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Сфера використання | HoReCa |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 270 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 80 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Тип робочої поверхні | Суцільна |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Матеріал робочої поверхні | Склокераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші запчастини | до індукційній плиті |
- Ціна: 7 112 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання








