Тістоміс Alimacchine SM30FT2VTX (380В)
81 834 ₴
- В наявності
- Код: SM30FT2VTX
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Тістоміс Alimacchine SM30FT2VTX
Професійний тістоміс Alimacchine SM30FT2VTX призначений для замішування дріжджового тіста хлібобулочних виробів (піца, хліб, пиріжки, булочки тощо). Тестомес обладнаний незнімною діжею на 32 л, непідіймальним робочим механізмом, має металевий пофарбований корпус, захисну решітку, дві швидкості обертання. Дежа, спіраль, центральна стійка та захисна решітка виготовлені з неіржавкої сталі. Для забезпечення безпеки роботи на кришці встановлений запобіжний мікровимикач.
Для якісного замішування max обсяг завантажуваної сировини має становити 30-40% від об'єму дежі. Для цієї моделі рекомендоване одноразове завантаження сировини 25 кг. За один заміс тістоміс виробляє 88 кг/год тіста. Alimacchine SM30FT2VTX зазвичай використовують у невеликих піцеріях, пекарнях для замішування різних типів тіста з вологістю не менш ніж 50%. Особлива форма спіралі дає змогу отримати однорідне тісто за кілька хвилин.
- Об'єм дежі: 32 л.
- Продуктивність: 88 кг/год — (25 кг 1 заміс).
- Тип тістоміса: спіральний.
- Кількість швидкостей: 2 (2V).
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа (FT).
- Механізм підняття голови: непідіймальна траверса (FT).
- Матеріал дежі: нержавіюча сталь.
- Матеріал корпусу: фарбований метал.
- Швидкість обертання спіралі: 103/160 об/хв.
- Швидкість обертання дежі: 12/19 об/хв.
- Потужність: 1.1 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Розмір діжі: 400х260 мм.
- Розмір: 385х730х660 мм, вага 73 кг.
- Розмір в упаковці: 420х750х750 мм, вага 82 кг.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alimacchine |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 32 л |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 73 кг |
| Розмір паковання | 420х750х750 мм |
| Вага паковання | 82 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Гак |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 81 834 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європалеті












