Гриль 7 роликів Airhot RG-7
Гриль роликовий AIRHOT RG-7
Гриль роликовий Airhot RG-5 призначений для обсмажування сосисок, ковбасок, сардельок, а також м'ясних та рибних паличок. Кожен ролик нагрівається зсередини своїм теном.
- 7 роликів з нержавіючої сталі завдовжки 440 мм.
- Корпус: з нержавіючої сталі.
- Потужність: 1.1 кВт.
- Температурний режим +50...+300 С.
- Терморегулятор: є.
- Роздільне регулювання нагріву передньої групи (4 ролика) і задньої групи (3 ролика).
- Особливості: знімний піддон для збору зайвого жиру.
- Габаритний розмір: 560х335х180 мм, вага: 7.8 кг
- Габаритний розмір в упаковці: 610х370х210 мм, вага в упаковці: 8.7 кг.
Вартість і наявність уточнюйте у менеджера.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.1 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Місткість | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розміри в упаковці, мм | 610х370х210 |
| Вага в упаковці, кг | 7.8 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 820 ₴
- Спосіб упаковки: Картон












