Тестомес Alimacchine SM10FM б/у
24 376 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM10FM б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тестомес Alimacchine SM10FM б/у
Тестомес, корпус — фарбований метал, незнімна дежа, непідіймальний робочий механізм, дежа 12 л, кількість тіста 8 кг, 1 швидкість, 220 В
ТЕСТОМЕС ВИКОРИСТОВАННЯ 4 РАЗА! СУСТОВЛЕННЯ ІДЕАЛЬНЕ!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Alimacchine |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 45 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Об'єм 1 ємкості | 1200 мл |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Тип насадки обладнання | Гак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 376 ₴



