Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Слайсери, хліборізки

Раз, два і готово! Економте час за допомогою слайсера для нарізки

Незалежно від місця, де нарізають продукт (виробництво, торговельна мережа), це повинно відбуватися швидко і якісно, щоб продукт набував при цьому торговий привабливий вигляд. Слайсер – спеціальний нарізувач твердих продуктів, відмінно себе зарекомендував для подрібнення м'ясопродуктів, сирів у закладах громадського харчування, на спеціалізованих підприємствах та в супермаркетах. Продукт, нарізаний на цьому обладнанні – це однакові за розміром, вазі і товщині нарізки слайсы.

Кожному керівнику великих закладів, що працюють у харчовій сфері, варто задуматися над тим, щоб купити слайсер. Цей пристрій стане незамінним на кухні, адже він набагато безпечніше звичайного кухонного ножа і, до того ж, прискорює роботу персоналу і гарантує постійне якість нарізки.

Особливості вибору слайсеров – машин для нарізання

Незважаючи на те, що це досить просте обладнання, модельне різноманітність дуже широко представлено в Академії Кухні. Вони можуть відрізнятися за:

  • управлінню (автомат, напівавтомат, ручний режим),
  • призначенням (залежно від твердості продукту),
  • діаметру ножа (варіюються від 200 до 375 мм).

Україні купити слайсер дуже просто – відвідайте сайт Академії Кухні, і ви отримаєте якісний прилад, ріжучий тонко, рівне, швидко і поліпшує товарний вигляд продукту. У нас ви також зможете підібрати відповідні вашим запитам овочерізки, куттери, м'ясорубки.

 

Переваги сучасних слайсеров для нарізки

  1. Завдяки похилому ножу нарізка відбувається рівно і рівномірно, що дуже зручно для роботи.
  2. Ніж захищений спеціальним кожухом, в якому є механізм швидкої заточування.
  3. Поверхню, яка контактує з продуктом, виконується з нержавіючої сталі або анодованої сталі.
  4. В моделях-автоматах продукція фіксується в подаючому столі.
  5. Товщина виконуваної нарізки може регулюватися (0-16 мм).

Можно купить в Харькове слайсеры, которые могут варьировать укладку продуктов (обычной и смещенной стопкой, кусками, ломтиками, черепицей, стружкой и т.д.). Для крупных предприятий подойдет слайсер-автомат, умеющие правильно укладывать и упаковывать товар, для небольших магазинов и кафе – напівавтоматичні або ручні моделі.  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner