Кошик
66 відгуків
Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.
+380507130658
+380507130658
+380973137016
менеджер Антонина
+380507348341
менеджер Елена
+380673938038
менеджер Иван
+380509320688
менеджер Антонина
+380938160625
менеджер Иван
Оборудование для ресторанов от "АКАДЕМИИ КУХНИ"

Професійні хліборізки: види та переваги

Обладнання для нарізки хліба застосовується в кафе, бістро, кафе, готелях, пекарнях та інших підприємствах, пов'язаних з громадським харчуванням. За допомогою обладнання можна швидко і акуратно розподілити на скибочки різні види хлібобулочних виробів. Обладнання впорається навіть зі свіжоспеченим хлібом, не порушуючи його цілісності, максимально скорочуючи величину відходів, чого звичайним ножем не доб'єшся.

Хліборізки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Види хліборізок

За принципом роботи машини бувають двох типів:

  • Слайсерные. Батон кріпиться на валовому механізмі і ділиться на порції, потрапляючи під леза дискового ножа.
  • Вертикальні рамами. Легко справляються з французькими булками. Володіють високою продуктивністю.

Зазначені види хліборізок представлені і в компанії «Академія кухні». Техніка має досить високу продуктивність, тому їх доцільно розміщувати в пекарнях, на хлібозаводах, цехах, де нарізане утрамбовується і розподіляється по торговим точкам. В їдальнях і банкетних ресторанах застосовуються спрощені варіанти. По виду регулювання обладнання буває:

  • Автоматичне. Завантаження і виставлення параметрів виконується автоматом.
  • Напівавтоматичне. Хліб завантажується вручну, налаштування здійснює апарат. Такий вид машин підходить для закладів з великою кількістю відвідувачів.
  • Ручне. Всі дії виконує оператор. Пристрій призначений для невеликих закладів.

За варіантом виконання хліборізки класифікуються на підлогові і настільні. Перші експлуатуються в промислових цілях, другі потрібні кафе і ресторанам.

Купити хліборізку можна в інтернет-магазині Харкова «Академія кухні». Тут представлена продукція брендів Sibread, Altezoro, Frosty, Mecnosud, Oztiryakiler. Менеджер допоможе зробити вибір і оформити замовлення.